KONGRELERİMİZ

6 Mart 2014
MÜNBİT`in bu sene 10.`sunu gerçekleştirileceği, ülkemiz girişimcilik ekosisteminin en geleneksel etkinliği olan Girişimcilik Kongresi`nde yine birçok devlet adamı ve başarılı iş adamı, üniversiteli gençlerle buluşacak. Kongre 6 Mart 2014 Perşembe günü İstanbul Ticaret Odası Eminönü Salonu`nda gerçekleşecek.
2 Mart 2013
MÜNBİT bu sene 9.`sunu gerçekleştirdi, ülkemiz girişimcilik ekosisteminin en geleneksel etkinliği olan Girişimcilik Kongresi yine birçok develet adamı ve başarılı iş adamı, üniversiteli gençlerle buluştu. Kongre 2 Mart 2013 Cumartesi günü Bağlarbaşı Kongre Merkezi`nde gerçekleşti. Müteşebbis Üniversiteliler Bilgi İletişim Topluluğu ( MÜNBİT ) tarafından düzenlenen 9. Girişimcilik Kongresi önemli konuşmacıların katılımıyla gerçekleşti.
03 Mart 2012
Bu yıl 8.`si gerçekleştirilecek olan Girişimcilik Kongresi`nde yine birçok iş adamı, üniversiteli gençlerle buluşuyor. Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sn. Egemen Bağış`ın da katılacağı kongre 3 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek. Bağlarbaşı Kültür Merkezi`nde yapılacak kongre, iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getiriyor.
5 Mart 2011
Müteşebbis Üniversiteliler Bilgi İletişi Topluluğu`nun (MÜNBİT Derneği) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Girişimcilik Kongreleri`nin 7′ncisi yapılıyor. Pek çok önemli konuşmacının katılacağı "7.Girişimcilik Kongresi" 05 Mart`ta düzenlenecek. Tüm katılımcılara sertifika verilecek kongre için kayıtlar başladı.

KISACA MÜNBİT

MÜNBİT gönüllülerinin sahip olduğu vizyon, insanlar arasında aktif, iş ve üniversite dünyasında tanınan, kolay, ulaşılabilir ve saygın bir topluluk olarak, faydalı bireyler olmaktır.

E-Posta Aboneliği

E-posta adresinizi yazın ve listemize kaydolun.